Antygrypin (lek OTC)

Antygrypin

(Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum + Coffeinum)

500 mg + 150 mg + 50 mg,

10 tabletek musujących

  • Gorączka

  • Ból głowy

  • Bóle mięśni i stawów

 


AntyGrypin

Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbinum + Coffeinum (500 mg + 150 mg + 50 mg)

Gorączka, ból głowy, bóle mięśni i stawów

10 tabletek musujących 

 

 


 

 

 

Dorośli: 1 do 2 tabletek jednorazowo lub kilka razy na dobę ( nie więcej niż 5 tabletek na dobę).

Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w szklance wody. Lek należy zażywać po posiłku.

Podawanie doustne.

 

 

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 250C.

Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza- OTC.

Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. 

 

Wskazania: krótkotrwałe leczenie objawów występujących w przebiegu przeziębienia lub grypy takich jak gorączka, ból głowy, bóle mięśni i stawów.

 

 

1 tabletka zawiera: kwas acetylosalicylowy 500 mg, kwas askorbowy (witamina C) 150 mg, kofeina 50 mg.


Substancje pomocnicze: sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sorbitol, skrobia kukurydziana, powidon, sodu cyklaminian, sacharyna sodowa, substancja poprawiająca smak i zapach cytrynowa, zółcień chinolinowa (E104).


 

 



 



Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.

ul. Podstoczysko 30

07-300 Ostrów Mazowiecka.

 

„Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu”